Zespół Placówek Im. Jana Pawła II
SPECJALNY OŚRODEK
SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W LUBACZOWIE

dostępność
Zrób sobie przerwę na czytanie | Dziewczynka siedzi na dywanie i ogląda książeczkę. Chłopiec leży na dywanie i trzyma w rękach otwartą bajkę. W tle regał z książeczkami_.JPG

Zrób sobie przerwę na czytanie


Nasza szkoła wzięła udział w kolejnej już edycji akcji czytelniczej „Przerwa na czytanie - bicie rekordu w czytaniu na przerwie”. Wydarzenie odbywa się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej Cała Polska Czyta Dzieciom.

U nas najmłodszym czytali dorośli - Pani Dyrektor, nauczyciele i terapeuci.

Nieco starsi sami wybrali dla siebie lektury, których fragmenty udało się im się poczytać podczas przerw.

Jesteśmy mega dumni, że do akcji włączyli się również pracownicy, o których rzadko piszemy, a jeszcze rzadziej pokazujemy ich na naszych stronach, ale dobrze wiemy, że bez nich nasza placówka nie byłaby w stanie funkcjonować.

· To niezawodne zaplecze administracyjne z główną księgową na czele, bez której na

pewno przepadlibyśmy finansowo

· To panie z kuchni, bez których nie byłoby rewelacyjnych, pachnących domem obiadów

· To zespół kadr, który dba o naszą dokumentację i kompleksową obsługę wszystkich pracowników

· To w końcu pracownicy nawigujący transport i całą logistykę, bez których dzieci nie dotarłyby na czas do szkoły i przedszkola

· O Stefanie, naszym szkolnym kocie wspominać nie musimy, ale jednak to zrobimy jak widzicie, on też potrafi już czytać!

← Wróć do bloga
Zrób sobie przerwę na czytanie | Dziewczynka siedzi na dywanie i ogląda książeczkę. Chłopiec leży na dywanie i trzyma w rękach otwartą bajkę. W tle regał z książeczkami_.JPGZrób sobie przerwę na czytanie | Dziewczynka trzyma plakat z napisem hasztag przerwa na czytanie_.JPGZrób sobie przerwę na czytanie | Dziewczynki siedzą na podłodze i czytają bajki.jpgZrób sobie przerwę na czytanie | Kobieta pod koczykiem czyta książkę.jpgZrób sobie przerwę na czytanie | kot z książką.jpgZrób sobie przerwę na czytanie | Książki na wadze.jpgZrób sobie przerwę na czytanie | Mężczyzna czyta bajkę dzieciom siedzącym w busie.jpgZrób sobie przerwę na czytanie | nauczyciej siedzi na fotelu i czyta dzieciom bajki.jpgZrób sobie przerwę na czytanie | Pani Dyrektor i troje dzieci siedzą przy stole. Na stole leżą dwie otwarte ksiązki. Pani Dyrektor czyta dzieciom jedną z nich. Drugą ogląda dzie.JPGZrób sobie przerwę na czytanie | Pani księgowa w biurze czyta bajke dzieciom.jpgZrób sobie przerwę na czytanie | Pani siedzi na krzesełku i pokazuje dzieciom obrazek z czytanej bajki. Dzieci siedzą na dywanie naprzeciw pani, słuchają i oglądają_.JPGZrób sobie przerwę na czytanie | Pani w biurze czyta dziecim przy ladzie.jpgZrób sobie przerwę na czytanie | Panie kucharki czytają książki.jpgZrób sobie przerwę na czytanie | plakat akcji Przetwa na czytanie.jpgZrób sobie przerwę na czytanie | Uczeń czyta przedszkolakom bajkę.jpgZrób sobie przerwę na czytanie | uczeń leży na dywanie i czyta książkę.jpgZrób sobie przerwę na czytanie | Uczniowie czytaja bajki, siedząc na pufach.jpg
← Wróć do bloga