Zespół Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lubaczowie
Szczęśliwy przedszkolak
2020-05-09
Zajęcia plastyczne przynoszą dużo korzyści dla rozwoju dziecka, jak na przykład poprawa precyzji i płynność ruchu rąk, czy trening koncentracji.
2020-04-21
Koc kojarzy się nam z czymś miłym i przytulnym. Taki zwykły miękki koc może być świetnym rekwizytem w przeróżnych zabawach ruchowych i relaksacyjnych. Dziecko, rodzice i koc to wspaniały zestaw do radosnej zabawy dla wszystkich.
2020-04-20
Gorąco zachęcam Rodziców / Opiekunów do zabawy z dzieckiem wykorzystując metodę znaną pod nazwą Programy Aktywności opracowane przez Mariannę Knill i Christophera Knilla.
2020-04-17
Ruch i emocje to najlepsi przyjaciele efektywnej nauki. Piosenki z pokazywaniem służą rozwijaniu orientacji w schemacie własnego ciała i przestrzeni.
2020-04-17
Puzzle do wydrukowania i wycinania, to wspaniała zabawa i nauka dla dzieci. Układanki ćwiczą uwagę, spostrzegawczość i pamięć. Dopasowując do siebie poszczególne elementy, dziecko trenuje sprawność palców i precyzję ruchów.
   
Wiadomości
2020-09-21 Najnowsza wiadomość
W poniedziałek 21 września wybraliśmy się na lubaczowski rynek. Naszym głównym celem było wzięcie udziału w akcji charytatywnej: „Nakrętki dla Sandry”.
2020-06-26 Najnowszy film
Dziękujemy za nominację  #Szlachetna Paczka Lubaczów , z przyjemnością przyłączamy się do zabawy i pompujemy dla Ali. Do podjęcia wyzwania nominujemy: - Zespół Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie, - Centrum Medyczne „Kormed” w Lubaczowie, - Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Lubaczowie, - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. ks. Karola Wojtyły w Mszanie Dolnej, - Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Jana Pawła II w Leżajsku, - Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli oddział w Przemyślu, - oraz Parafię Rzymsko – Katolicką św. Stanisława w Lubaczowie
Galeria