Zespół Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lubaczowie
Szczęśliwy przedszkolak
2020-06-23
Wielu rodziców pewnie zastanawia się, jak będą wyglądały tegoroczne wakacje? Jakie formy wypoczynku są bezpieczne? Tegoroczne wakacje będą inne, będą one rodzinne, swojskie, bez dalekich podróży. Zachęcamy do odwiedzania miejsc w naszej okolicy.
2020-06-17
Materiał logopedyczny, całościowo wspierający rozwój dziecka z uwzględnieniem stopniowania trudności.
2020-05-26
Zabawa to przyjemność, ale także aktywność posiadająca wewnętrzną regułę, której dziecko się podporządkowuje, w ten sposób uczy się współdziałania z dorosłymi i rówieśnikami.
2020-05-25
Materiał logopedyczny, całościowo wspierający rozwój dziecka z uwzględnieniem stopniowania trudności.
2020-05-19
Dla prawidłowego rozwoju dziecka niezwykle ważna jest możliwość tworzenia i odnoszenia sukcesów. Aktywność twórcza wspiera procesy poznawcze dziecka, pozytywnie wpływa na emocje i wolę działania.
Wiadomości
2020-09-21 Najnowsza wiadomość
W poniedziałek 21 września wybraliśmy się na lubaczowski rynek. Naszym głównym celem było wzięcie udziału w akcji charytatywnej: „Nakrętki dla Sandry”.
2020-06-26 Najnowszy film
Dziękujemy za nominację  #Szlachetna Paczka Lubaczów , z przyjemnością przyłączamy się do zabawy i pompujemy dla Ali. Do podjęcia wyzwania nominujemy: - Zespół Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie, - Centrum Medyczne „Kormed” w Lubaczowie, - Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Lubaczowie, - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. ks. Karola Wojtyły w Mszanie Dolnej, - Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Jana Pawła II w Leżajsku, - Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli oddział w Przemyślu, - oraz Parafię Rzymsko – Katolicką św. Stanisława w Lubaczowie
Galeria