Zespół Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lubaczowie
Szczęśliwy przedszkolak
2020-06-24
Przeżyliście wspaniały rok spotkań z Jezusem. Wkrótce rozpoczną się wakacje. Ciężko pracowaliście i zasłużyliście nie tylko na dobre oceny, ale też na wypoczynek, podczas którego będziecie podziwiać piękno stworzenia Pana Boga.
2020-06-19
Zestaw ćwiczeń doskonalących koncentrację. Usprawniają również percepcję wzrokową, motorykę małą koordynację wzrokowo- ruchową, pamięć oraz orientację wzrokowo- przestrzenną. Powodzenia.
2020-06-12
Sezon na sałatę rozpoczyna się w maju i trwa do późnej jesieni. Odmiany różnią się barwą, wielkością, kształtem, jędrnością, układem i smakiem liści. Czy umiecie je rozpoznawać?
2020-06-10
Czerwiec to miesiąc poświęcony szczególnej czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym trudnym dla wszystkich czasie, gdy w naszych kościołach każdego dnia odprawiane jest nabożeństwo czerwcowe z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa, zastanówmy się, dlaczego tak ważna w naszym życiu jest wiara, a tym samym całkowite zawierzenie Bożemu Sercu?
2020-06-05
Sprzątając swoje domy używamy różnych środków do czyszczenia kuchni, łazienki, toalety, mycia okien i podłóg. Te środki, nazywane detergentami, kupujemy w sklepach. Warto zastąpić je naturalnymi środkami czyszczącymi, które są bezpieczne dla środowiska i ludzi. Możemy przygotować je sami.
Wiadomości
2020-09-21 Najnowsza wiadomość
W poniedziałek 21 września wybraliśmy się na lubaczowski rynek. Naszym głównym celem było wzięcie udziału w akcji charytatywnej: „Nakrętki dla Sandry”.
2020-06-26 Najnowszy film
Dziękujemy za nominację  #Szlachetna Paczka Lubaczów , z przyjemnością przyłączamy się do zabawy i pompujemy dla Ali. Do podjęcia wyzwania nominujemy: - Zespół Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie, - Centrum Medyczne „Kormed” w Lubaczowie, - Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Lubaczowie, - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. ks. Karola Wojtyły w Mszanie Dolnej, - Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Jana Pawła II w Leżajsku, - Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli oddział w Przemyślu, - oraz Parafię Rzymsko – Katolicką św. Stanisława w Lubaczowie
Galeria