Zespół Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lubaczowie
Szczęśliwy przedszkolak
Projekt Marta
2020-11-05
Domowe chipsy ziołowe to prosta przekąska i łatwa do sporządzenia w domu.
2020-06-24
Przeżyliście wspaniały rok spotkań z Jezusem. Wkrótce rozpoczną się wakacje. Ciężko pracowaliście i zasłużyliście nie tylko na dobre oceny, ale też na wypoczynek, podczas którego będziecie podziwiać piękno stworzenia Pana Boga.
2020-06-19
Zestaw ćwiczeń doskonalących koncentrację. Usprawniają również percepcję wzrokową, motorykę małą koordynację wzrokowo- ruchową, pamięć oraz orientację wzrokowo- przestrzenną. Powodzenia.
2020-06-12
Sezon na sałatę rozpoczyna się w maju i trwa do późnej jesieni. Odmiany różnią się barwą, wielkością, kształtem, jędrnością, układem i smakiem liści. Czy umiecie je rozpoznawać?
2020-06-10
Czerwiec to miesiąc poświęcony szczególnej czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym trudnym dla wszystkich czasie, gdy w naszych kościołach każdego dnia odprawiane jest nabożeństwo czerwcowe z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa, zastanówmy się, dlaczego tak ważna w naszym życiu jest wiara, a tym samym całkowite zawierzenie Bożemu Sercu?
Wiadomości
2021-03-03 Najnowsza wiadomość
Zachęcamy wszystkich Rodziców do zapoznania się z propozycjami ćwiczeń rozwijających pamięć i uwagę dziecka w ramach działalności grupy wsparcia dla rodziców.
2021-02-16 Najnowszy film
Galeria