Zespół Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lubaczowie
Szczęśliwy przedszkolak
2020-06-25
Koniec roku szkolnego jest okazją, by wszystkim rodzicom i opiekunom, a także uczniom podziękować za rzetelność, wytrwałość, za serce i zaangażowanie, za solidną, sumienną pracę.
2020-06-24
Święty Brat Albert Chmielewski obdarzony był szeroko pojętą wrażliwością na drugiego człowieka, łaską służenia ludziom najuboższym oraz łaską rozumienia ludzkich problemów.
2020-06-17
Rozpoznawanie pojazdów drogowych i innych środków transportu.
2020-06-03
Bezpośredni wpływ na postawę dziecka mają mięśnie grzbietu, brzucha i pośladków. W przypadku wad postawy bardzo często są one osłabione. Wskazane jest aby ten rodzaj ćwiczeń miał określony rytm i tempo, ale zwiększenie tempa nie może odbywać się kosztem poprawności wykonywania ruchów.
2020-06-01
Ponieważ Dzień Dziecka zbiega się z obchodami XXIX rocznicy wizyty Św. Jana Pawła II w Lubaczowie proponujemy w tym roku, połączyć te dni. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i proponujemy wspólne spędzenie czasu z najbliższymi.
Wiadomości
2020-09-21 Najnowsza wiadomość
W poniedziałek 21 września wybraliśmy się na lubaczowski rynek. Naszym głównym celem było wzięcie udziału w akcji charytatywnej: „Nakrętki dla Sandry”.
2020-06-26 Najnowszy film
Dziękujemy za nominację  #Szlachetna Paczka Lubaczów , z przyjemnością przyłączamy się do zabawy i pompujemy dla Ali. Do podjęcia wyzwania nominujemy: - Zespół Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie, - Centrum Medyczne „Kormed” w Lubaczowie, - Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Lubaczowie, - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. ks. Karola Wojtyły w Mszanie Dolnej, - Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Jana Pawła II w Leżajsku, - Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli oddział w Przemyślu, - oraz Parafię Rzymsko – Katolicką św. Stanisława w Lubaczowie
Galeria