Zespół Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lubaczowie
Projekt Marta
Szczęśliwy przedszkolak
2020-06-23
Dla wielu z użytkowników, którzy nie znają dobrze programu Microsoft Word, służy on właściwie jedynie do pisania lub edycji tekstu. Jednak w bardzo łatwy sposób możemy nauczyć się jak korzystać z niektórych bardziej wyszukanych, a właściwie to wciąż podstawowych funkcji tego programu. Efektowna tabela Word to nic trudnego. Zobacz jak ją zrobić.
2020-06-23
Ustaw na szachownicy pionki do gry w warcaby. Kopiuj i wklejaj wielokrotnie zarówno pionki białe i czarne. Ustaw je na ciemnych polach w trzech rzędach według wzoru, tak by były gotowe do rozpoczęcia partyjki w warcaby.
2020-06-22
Każdy dzień jest pełen emocji, nie tylko pozytywnych, ale i tych negatywnych. Mama się śpieszy, tata się śpieszy i denerwuje, babcia ma też wiele obowiązków, rodzeństwo kończy rok szkolny i też ma wiele na głowie. W środku tego wszystkiego jestem Ja, hej, hej, tu jestem, wasz pośpiech udziela się i mnie, choć ja nigdzie nie pędzę.
2020-06-16
Zachęcam do zrobienia ramki na zdjęcia. Jest łatwa w wykonaniu i tania. Potrzebujemy 4 patyków (dwóch dłuższych, dwóch krótszych), sznurek i spinacze.
2020-06-16
Dzisiaj poznajemy rozmiar, wygląd i kolor liter.
Wiadomości
2021-03-03 Najnowsza wiadomość
Zachęcamy wszystkich Rodziców do zapoznania się z propozycjami ćwiczeń rozwijających pamięć i uwagę dziecka w ramach działalności grupy wsparcia dla rodziców.
2021-02-16 Najnowszy film
Galeria