Zespół Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lubaczowie
Szczęśliwy przedszkolak
2020-06-04
Poszerzamy wiadomości na temat wiosennych kwiatów i warunków niezbędnych do ich rozwoju. Wiosenne porządki wokół budynku internatu.
2020-05-28
Kółko i krzyżyk to najpopularniejsza i najprostsza gra strategiczna. Rozgrywka odbywa się między dwoma graczami. Celem gry jest zdobycie przez jednego z graczy trzech pól w linii prostej. Jednocześnie należy uniemożliwić rywalowi wypełnienie tego właśnie zadania.
2020-05-28
Swoją rodziną i jej historię można poznawać na wiele różnych sposobów. Jednym z nich może być tworzenie drzewa genealogicznego, które ukazuje więzi rodzinne.
2020-05-28
Skakanie na skakance to dobra zabawa nie tylko dla dzieci, ale również jedna z najtańszych oraz najłatwiej dostępnych form aktywności fizycznej oraz skuteczny sposób na świetną kondycję i lepszą wydolność organizmu.
2020-04-27
Dzieci lubią wszelkie zabawy, podczas których w krótkim czasie mogą samodzielnie coś stworzyć, przetestować i zobaczyć efekt swojej pracy. Samodzielne tworzenie stempli to jedna z takich zabaw.
     
Wiadomości
2020-09-21 Najnowsza wiadomość
W poniedziałek 21 września wybraliśmy się na lubaczowski rynek. Naszym głównym celem było wzięcie udziału w akcji charytatywnej: „Nakrętki dla Sandry”.
2020-06-26 Najnowszy film
Dziękujemy za nominację  #Szlachetna Paczka Lubaczów , z przyjemnością przyłączamy się do zabawy i pompujemy dla Ali. Do podjęcia wyzwania nominujemy: - Zespół Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie, - Centrum Medyczne „Kormed” w Lubaczowie, - Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Lubaczowie, - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. ks. Karola Wojtyły w Mszanie Dolnej, - Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Jana Pawła II w Leżajsku, - Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli oddział w Przemyślu, - oraz Parafię Rzymsko – Katolicką św. Stanisława w Lubaczowie
Galeria