Zespół Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lubaczowie
Szczęśliwy przedszkolak
"Wieczór Mikołajkowy" w Internacie
2019-12-05
5 grudnia był dla nas dniem pełnym wrażeń. W progi Internatu zawitali bowiem wyjątkowi goście.

Najpierw odwiedził nas pan wicestarosta powiatu lubaczowskiego Paweł Głaz wraz z żoną Tamarą - podróżnicy, którzy podzielili się z nami swoimi przeżyciami i doświadczeniami z motocyklowej wyprawy do Skandynawii. W przygotowanej prezentacji przeprowadzili nas przez krainę wikingów, trolli i malowniczych krajobrazów aż do wioski Świętego Mikołaja. Na dźwięk przywiezionego z Laponii dzwoneczka niebawem pojawił się u nas sam Święty Mikołaj. Nasz doroczny grudniowy gość obdarował wszystkich wspaniałymi prezentami, a my w podzięce zaprezentowaliśmy mu przygotowany wcześniej taniec oraz piosenkę. Z naszych twarzy długo nie schodził uśmiech – najlepszy mikołajkowy prezent. Dziękujemy!"

M.G.

Galeria
Wiadomości
2020-08-06 Najnowsza wiadomość
Dnia 21 lipca 202 roku odbyły się pierwsze warsztaty w ramach projektu. „Razem tworzymy kreatywny świat”. Są one początkiem cyklu warsztatów rozwijających kreatywność, samodzielność, ciekawość naszych uczestników.
2020-06-26 Najnowszy film
Dziękujemy za nominację  #Szlachetna Paczka Lubaczów , z przyjemnością przyłączamy się do zabawy i pompujemy dla Ali. Do podjęcia wyzwania nominujemy: - Zespół Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie, - Centrum Medyczne „Kormed” w Lubaczowie, - Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Lubaczowie, - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. ks. Karola Wojtyły w Mszanie Dolnej, - Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Jana Pawła II w Leżajsku, - Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli oddział w Przemyślu, - oraz Parafię Rzymsko – Katolicką św. Stanisława w Lubaczowie
Galeria