Zespół Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lubaczowie
Szczęśliwy przedszkolak
III NOWOROCZNY KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK „Kolęda dla aniołka”
2020-01-09
9 stycznia 2020 r. odbył się, po raz trzeci w naszym Ośrodku, Koncert Noworoczny pod hasłem „Kolęda dla aniołka”. Główne cele, przyświecające imprezie to rozwijanie talentów wokalnych, tanecznych, kultywowanie tradycji śpiewania najpiękniejszych kolęd, pastorałek i utworów świątecznych oraz integracja ze środowiskiem lokalnym.


Podczas tegorocznego koncertu zaprezentowali się w kategorii wokalnej, wokalno-instrumentalnej i tanecznej zarówno soliści, jak i grupy. Uczniowie naszej szkoły (rozpiętość wiekowa: od przedszkolaków do uczniów klas przysposabiających do pracy) przygotowani zostali przez swoich nauczycieli i wychowawców, przy wsparciu zaprzyjaźnionych wolontariuszy.                                                                                                                                                                                              
Gościnnie wystąpili również chłopcy z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Lubaczowie oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Oleszycach. Występujący artyści odznaczali się innowacyjnym repertuarem oraz kreatywnością w ubiorze, wykorzystując przy tym rrekwizyty, wpisujące się w klimat świąteczno- noworoczny.
Na zakończenie wszyscy uczestnicy koncertu otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale i słodkie niespodzianki. Był też upominek muzyczny, dedykowany wszystkim zgromadzonym na uroczystości- znany utwór świąteczny w wykonaniu chóru nauczycieli „Sonis”, pod kierunkiem pani Agnieszki Kowal. Cieszymy się, że mimo chłodu i mrozu mogliśmy wspólnie przeżyć niesamowite chwile z muzyką i uczcić ten Nowy 2020 Rok.

E. Garus

 

Galeria
Wiadomości
2020-02-20 Najnowsza wiadomość
Kolorowo było u nas 20 lutego! Przy czterech stanowiskach odbywały się warsztaty plastyczne różnymi technikami. Do zabawy wykorzystano m.in. warzywa, owoce, herbatę, nici, kamienie, gazety...
2020-02-13 Najnowszy film
Galeria