Zespół Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lubaczowie
Szczęśliwy przedszkolak
Projekt Marta
EKO stroje gotowe!
2020-09-16
Za nami ostatni warsztat w ramach Bardzo Młodej Kultury.

Tym razem dzieci tworzyły piękne stroje z recyklingu, na uczestników czekało wiele różnorodnych materiałów, wystarczyło wybrać odpowiednie rzeczy i… postawić na kreatywność. Dzięki tej zabawie mogliśmy nauczyć uczestników wielu rzeczy i pokazać im, że z reklamówek, papieru, tekturowych tacek, płyt kompaktowych, bibuły i innych materiałów też można zrobić coś ciekawego. Warsztaty prowadziła Pani Agnieszka Szpyt.
Stroje stworzone przez uczestników były bardzo pomysłowe i stworzone z wyobraźnią były ciekawe, kolorowe i precyzyjnie wykonane. Ubrania ekologiczne, które powstały to sukienki, bluzki, spodnie, strój super bohatera, strój rycerza i wiele innych. Ciekawymi dodatkami były nakrycia głowy, biżuteria i buty z surowców wtórnych.
Cieszymy się, że Bardzo Młoda Kultura dała możliwość pokazania talentów, pasji naszych młodych uczestników.
Przed nami jeszcze oficjalne podsumowanie Bardzo Młodej Kultury i podziękowanie za wspólnie spędzony czas, które odbędzie się w październiku.


Koordynator projektu: Monika Buczek

Galeria
Wiadomości
2020-10-05 Najnowsza wiadomość
Światowy Dzień Zwierząt to święto obchodzone corocznie 4 października, w dzień wspominania w Kościele Powszechnym św. Franciszka z Asyżu, który jest patronem zwierząt, ekologów i ekologii.
2020-10-14 Najnowszy film
Galeria
2020-10-01 Najnowsza galeria