Zespół Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lubaczowie
Szczęśliwy przedszkolak

Wiosenna wystawa CERAMIKI

   W Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Lubaczowie została zorganizowana wystawa wytworów dzieci, które powstały na zajęciach ceramicznych prowadzonych w naszej placówce w ramach realizowanego Projektu „Szczęśliwy przedszkolak, zwiększenie miejsc w OWP w SOSW Lubaczów”. Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020 dla Działania: 9.1 Rozwój edukacji przedszkolnej.
    Dzięki Projektowi realizowanemu ze środków Unii Europejskiej,  pracownia ceramiczna, w której odbywają się zajęcia wyposażona została w profesjonalne narzędzia i akcesoria, elektryczny piec do wypalania gliny oraz odzież ochronną dla dzieci. 
    Zajęcia z gliną są dla dzieci świetną zabawą, dzięki której odkrywają swoje możliwości i talenty, realizują  pomysły, tworząc rzeczy piękne i niepowtarzalne.

 

Wiosenna wystawa ceramiki

 

Wiadomości
2020-01-09 Najnowsza wiadomość
9 stycznia 2020 r. odbył się, po raz trzeci w naszym Ośrodku, Koncert Noworoczny pod hasłem „Kolęda dla aniołka”. Główne cele, przyświecające imprezie to rozwijanie talentów wokalnych, tanecznych, kultywowanie tradycji śpiewania najpiękniejszych kolęd, pastorałek i utworów świątecznych oraz integracja ze środowiskiem lokalnym.
2019-10-31 Najnowszy film
Galeria
2020-01-16 Najnowsza galeria