Zespół Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lubaczowie
Szczęśliwy przedszkolak

Wiosenna wystawa CERAMIKI

   W Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Lubaczowie została zorganizowana wystawa wytworów dzieci, które powstały na zajęciach ceramicznych prowadzonych w naszej placówce w ramach realizowanego Projektu „Szczęśliwy przedszkolak, zwiększenie miejsc w OWP w SOSW Lubaczów”. Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020 dla Działania: 9.1 Rozwój edukacji przedszkolnej.
    Dzięki Projektowi realizowanemu ze środków Unii Europejskiej,  pracownia ceramiczna, w której odbywają się zajęcia wyposażona została w profesjonalne narzędzia i akcesoria, elektryczny piec do wypalania gliny oraz odzież ochronną dla dzieci. 
    Zajęcia z gliną są dla dzieci świetną zabawą, dzięki której odkrywają swoje możliwości i talenty, realizują  pomysły, tworząc rzeczy piękne i niepowtarzalne.

 

Wiosenna wystawa ceramiki

 

Wiadomości
2020-06-03 Najnowsza wiadomość
Dziś masz okazję pomóc wiośnie rozrzucać kwiaty po łące- zaznaczyć je, kopiować i wklejać w programie Paint.
2020-05-19 Najnowszy film
Kończymy dziś tydzień wspomnień o Janie Pawle II.  Dziękujemy za to, co otrzymaliśmy i czego nauczył nas Ojciec Święty. Obiecujemy wnosić w nasze życie to, co pozostawił nam w duchowym Testamencie.
Galeria