Zespół Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lubaczowie
Szczęśliwy przedszkolak

„SZCZĘŚLIWY PRZEDSZKOLAK,

ZWIĘKSZENIE MIEJSC  W OWP W SOSW  LUBACZÓW”

W dniu 13.06.2019 roku w Zespole Placówek im. Jana Pawła II – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Lubaczowie miały miejsce wspólne zajęcia rodziców i dzieci w celu zaprezentowania metod pracy z dziećmi, które zostały sfinansowane w ramach Projektu „Szczęśliwy przedszkolak, zwiększenie miejsc w OWP w SOSW Lubaczów” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020.

Podczas spotkania rodzice mieli możliwość poznania atrakcyjnej formy zajęć dodatkowych, takich jak: zajęcia z piskoterapii i zajęcia ruchowe na placu zabaw.
Między innymi rodzice zapoznali się z utworzonym w ramach Projektu placem zabaw i niezbędnymi sprzętami oraz materiałami do realizacji zajęć z zakresu piaskoterapii. Zarówno rodzicom jak i dzieciom przeprowadzone zajęcia dostarczyły wielu radosnych przeżyć.

Rodzice uznali, że utworzenie placu zabaw oraz prowadzone w ramach Projektu zajęcia dodatkowe w znaczący sposób podniosło standard pracy oddziałów przedszkolnych w Zespole Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie, jak również przyczyniło się do stymulacji szeroko pojętego rozwoju ich dzieci.

Wspólne zajęcia rodziców i dzieci - piaskoterapia, zajęcia ruchowe

 

Wiadomości
2020-06-03 Najnowsza wiadomość
Dziś masz okazję pomóc wiośnie rozrzucać kwiaty po łące- zaznaczyć je, kopiować i wklejać w programie Paint.
2020-05-19 Najnowszy film
Kończymy dziś tydzień wspomnień o Janie Pawle II.  Dziękujemy za to, co otrzymaliśmy i czego nauczył nas Ojciec Święty. Obiecujemy wnosić w nasze życie to, co pozostawił nam w duchowym Testamencie.
Galeria