Zespół Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lubaczowie
Szczęśliwy przedszkolak

„SZCZĘŚLIWY PRZEDSZKOLAK,

ZWIĘKSZENIE MIEJSC  W OWP W SOSW  LUBACZÓW”

W dniu 9 października 2019 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych z SOSW uczestniczyły w spotkaniu integracyjnym w Miejskim  Przedszkolu Nr 3 w Lubaczowie „Wesoła trójeczka”.

Po miłym przywitaniu, gospodarze zaprosili nasze dzieci do wspólnych zabaw muzycznych i ruchowych w kole.
Głównym celem spotkania było zaprezentowanie zajęć ceramicznych, które odbywają się w naszej placówce i zostały sfinansowane w ramach Projektu „Szczęśliwy przedszkolak, zwiększenie miejsc w OWP w SOSW Lubaczów” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020.
Dzieci zostały zapoznane z materiałem jakim jest glina. Wykorzystując to tworzywo plastyczne, własnoręcznie przygotowały „szkatułki muchomorki”. Każda praca była wyjątkowa i niepowtarzalna.
Jednym z głównych walorów zabaw z gliną jest podnoszenie sprawności manualnej dzieci, gdyż głównym narzędziem pracy są ich dłonie.

Zajęcia ceramiczne dla wszystkich dzieci, zarówno gospodarzy, jak i gości okazały się wspaniałą zabawą. Praca w glinie dała naszym małym artystom wiele radości i mnóstwo satysfakcji. 

A.K-K

 
Integracyjne warsztaty ceramiczne w Miejskim Przedszkolu nr 3 w Lubaczowie
Wiadomości
2020-01-09 Najnowsza wiadomość
9 stycznia 2020 r. odbył się, po raz trzeci w naszym Ośrodku, Koncert Noworoczny pod hasłem „Kolęda dla aniołka”. Główne cele, przyświecające imprezie to rozwijanie talentów wokalnych, tanecznych, kultywowanie tradycji śpiewania najpiękniejszych kolęd, pastorałek i utworów świątecznych oraz integracja ze środowiskiem lokalnym.
2019-10-31 Najnowszy film
Galeria
2020-01-16 Najnowsza galeria