Zespół Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lubaczowie
Szczęśliwy przedszkolak
Projekt Marta

Innowacyjne zajęcia artystyczne 
z żywicą epoksydową

Artyści mali i duzi mają możliwość uczestniczyć w zajęciach, których celem jest tworzenie biżuterii i ozdób z suszonych kwiatów, mchów, liści oraz żywicy epoksydowej, np. kolczyków, bransoletek, przywieszek, podstawek pod świeczki lub kubki. Celem tych zajęć jest wspieranie wszechstronnego rozwoju uczniów, rozwijanie ich talentów poprzez wyrabianie oryginalnych i niepowtarzalnych przedmiotów użytkowych. Każdy z nich jest inny, a możliwości są nieograniczone. Dzieci i młodzież mają możliwość wyrażania kreatywności i ekspresji twórczej. Przy okazji wspaniałej zabawy, twórcy wkraczają w świat niezwykłej, ponadczasowej sztuki.

Zajęcia są prowadzone w ramach innowacji pedagogicznej na rok szkolny 2020/2021. Ich celem jest podniesienie jakości pracy szkoły oraz jej promocja, a także poszerzanie oferty edukacyjnej placówki.

Jesteśmy ciekawi nowych pomysłów i efektów pracy uczniów. Będą one prezentowane na stronie szkoły, wystawach, imprezach szkolnych oraz kiermaszu.

Justyna Meder, Joanna Ozimek

 

Innowacyjne zajęcia artystyczne z żywicą epoksydową

 

Wiadomości
2021-03-03 Najnowsza wiadomość
Zachęcamy wszystkich Rodziców do zapoznania się z propozycjami ćwiczeń rozwijających pamięć i uwagę dziecka w ramach działalności grupy wsparcia dla rodziców.
2021-02-16 Najnowszy film
Galeria